Medaliki 

Piękne medaliki z przyjemnością nosi się na szyi i jako ozdobę, i jako wyraz swoich uczuć religijnych. Sklep Argmeta proponuje medalik srebrny wysokiej jakości,  który zachwyca dokładnością wykonania i materiałami. Wszystkie propozycje są nowe, można wybierać spośród różnych wizerunków umieszczonych na medaliku – np. z pełną postacią Matki Boski...

Piękne medaliki z przyjemnością nosi się na szyi i jako ozdobę, i jako wyraz swoich uczuć religijnych. Sklep Argmeta proponuje medalik srebrny wysokiej jakości,  który zachwyca dokładnością wykonania i materiałami. Wszystkie propozycje są nowe, można wybierać spośród różnych wizerunków umieszczonych na medaliku – np. z pełną postacią Matki Boskiej lub z jej popiersiem. Dostępne są także różne kształty medalików – medaliki okrągłe, w kształcie serduszka, ośmioboku, kwadratu. W ofercie znajduje się również srebrny medalik ze złoconym wizerunkiem Matki Boskiej. Możliwe jest ponadto wybranie medalika św. Benedykta.


Medalik Matki Boskiej jest najbardziej popularny, dlatego ilość dostępnych możliwości jest spora. Do wybranego medalika można dobrać indywidualnie łańcuszek, zwracając uwagę na grubość uszka przy medaliku. 


Uroczystości rodzinne, urodziny czy imieniny są doskonałą okazja do sprawienia komuś niespodzianki tego rodzaju. Zapraszamy do zajrzenia na stronę i zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi propozycjami medalików.

więcej