INFORMACJE

Producenci

Brak producentów

Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

Sklep internetowy Argmeta prowadzi sprzedaż wyłącznie biżuterii ze srebra próby 925.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo: łańcuszki, bransolety, kolczyki, krzyżyki, medaliki, różańce i wiele innych wyrobów z czystego srebra.

Dzięki długoletniej wspólpracy z czołowymi producentami biżuterii w polsce i za granicą, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne ceny srebra.

Cały nasz asortyment posiada cechy probiercze obowiązujące dla srebra i złota na terenie Rzeczypospolitej zatwierdzone przez główny urząd miar (Dz.U. nr 55/1993r, poz.249-Prawo Probiercze) i Unii Europejskiej.

Każdy wyrób srebrny przekraczający 5 gram wagi, zgodnie z polskim prawem jest cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy o czym świadczy nabita cecha urzędu.

Zdjęcia wykonane są przez nas i przedstawiają dokładnie ten przedmiot, co w sklepie.

Każdy zakupiony u nas produkt, jest obięty 24 miesięczną gwarancją.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Waga jednego produktu może różnić się od podanej na stronie  +/- 6%

Wszystkie pytania odnośnie produktu proszę kierować telefonicznie, na Gadu-Gadu lub Mail.

Uwaga!!! Towar wystawiony w sklepie to nie jest cały nasz asortyment który posiadamy, jeżeli są Państwo zainteresowe innym produktem srebrnym którego nie ma w sklepie proszę o kontakt. Wstawimy na życzenie.

Właścicielem sklepu jest firma: Argmeta Iwona Chrząstek Login z Allegro argmeta

Życzymy Państwu udanych zakupów !!!