Krzyżyki 

Argmeta specjalizuje się m.in. w sprzedaży krzyżyków ze srebra, które można dopasować do łańcuszków zakupionych w tym samym sklepie. Srebrny krzyżyk na szyję to bardzo często wybierany element ozdobny, a jednocześnie religijny wybierany nie tylko przez kobiety, ale i przez mężczyzn. Świetnie nadaje się jako prezent dla dzieci z okazji urodzin czy na uroczystość pierwszej Komunii. Możliwe jest także wybranie spośród krzyżyków z motywem orła, co dodaje akcesorium wyrazu patriotycznego. 


Srebrny krzyżyk to taki element biżuterii, który przewija się w życiu chyba każdej osoby, dlatego oferujemy naszym klientom niskie ceny. Na podstawie dokonanego wyboru można dopasować do krzyżyka także łańcuszek, zwracając uwagę na jego szerokość (często wybór krzyżyka ogranicza wybór łańcuszka ze względu na uszko przy zawieszce). 


Krzyżyki ze srebra od Argmety to propozycje tylko wysokiej jakości, które posłużą przez wiele lat, zachwycając pięknem zaklętym w biżuterii. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami sklepu Argmeta zawartymi na stronie internetowej.

54 produktów
    Próba
    Materiał
    1 do 12 z 54 produktów